Tercüman Refakat Hİzmeti

Deşifre Tercüme

Tercüman Refakat Hizmeti:
Ayna Tercüme Bürosu Uluslararası tüm ticari aktiviteleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tercümanlık, danışmanlık ve refakat hizmetlerinde sizlere çözümler sunuyor.

Deneyimli ve uzman tercüman kadromuzla, %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak, yurt dışından gelen konuklarınıza refakat hizmeti ya da yurt dışı seyahatlerinizde sizlere tam zamanlı refakat hizmeti sağlıyoruz.

Tercüman Refakat Hizmetleri Nelerdir:
Yurt dışından gelen konuklarınıza karşılama hizmeti.
Yurt dışından gelen konuklarınıza refakat rehberlik ve tercümanlık hizmeti.
İş yemeklerinizde refakat ve tercümanlık hizmeti.
Yurt içi ya da yurt dışı iş görüşmelerinizde tercümanlık ve refakat hizmeti.
Yurt içi ya da yurt dışı fuar organizasyonlarında temsil ve refakat hizmeti.

İhtiyaç duyduğunuz refakat hizmeti yukarıdaki listede belirtilmedi ise veya başka bir konuda detaylı bilgi edinmek istiyorsanız iletişim ve fiyat teklifi için Ayna Tercüme Ofisi şubelerinden herhangi biriyle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden Ayna Tercüme:
Ayna Tercüme 15 yıllık bir çalışma geçmişine ve tecrübesine sahiptir. Bu bağlamda firmamız her türlü tercüme hizmeti ile karşılaşmış ve çalışmıştır. Tecrübelerimiz sayesinde, müşterilerimize daha kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verebilmekteyiz. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği ekstra özelliklerimizle tercüme sektörünün lider bürolarından biri olduğumuzu söylemekten kıvanç duyarız.

Firmamız yüzlerce uluslararası ve ulusal firma ile iş ortaklığı yapmaktadır. Bunlar arasında küresel anlamda ünlü markalardan lokal tüzel kişilere ve tabi ki gerçek kişilere kadar her seviyeden müşterimiz bulunmaktadır.

Tercüman Refakat Hizmeti Fiyatları

Hizmet ile ilgili doğru fiyat bilgisinin verilmesi için bize 0216 310 10 19 nolu telefondan veya info@aynatercume adresinden ulaşabilirsiniz.

Sayfa Puanı
Sayfayı Oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]