Tez Tercümesi Hizmetleri

Tez Tercümesi:
Ayna Tercüme olarak 15 yıllık deneyimimizle üniversite öğrencilerine ödev ve tez tercüme konusunda uzman kadromuzla yardımcı olmaktayız.

Üniversite öğrencileri bize tercüme yaptırmak istedikleri ödevleri ve tezlerini bize elden veya iletişim adreslerimize gönderdiklerinde Ayna Tercüme Bürosu olarak ödev ve tezlerinizi hedef dilden istediğiniz dile en hızlı ve kaliteli bir şekilde çevirmekteyiz. Kendi alanında uzman tercümanlarımız tarafından, hizmetlerimiz istenilen zamanda tamamlar ve teslim ederiz.

Ayna Tercüme Bürosu olarak siz değerli öğrencilerimizin eğitimlerinde bizimde payımızın bulunması açısından ödev ve tez çeviri hizmetlerimizde öğrencilere özel indirimli fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Ayna Tercüme Bürosu olarak, bünyesinde barındırdığı yeminli tercümanlar ile tez çeviri projenize uygun alanında uzman çevirmenler ile çalışıyoruz . Bu sayede çevirisi yapılacak belgeniz kaliteli ve profesyonelce teslim edlebilmektedir.

Ayna Tercüme Avantajları:
Acil tercümeAyna Tercüme kurumsal müşterilerine acil tercüme hizmeti sunarak kurumsal müşterilerimizin gerekli durumlarda acil bir şekilde tercüme hizmeti almalarına ve mağdur duruma düşmemelerine imkan verir.

Hızlı teslimatAcil tercümede olduğu gibi firmamız hızlı teslimat özelliği ile tercüme edilmiş belgeleri tam zamanında müşterilerimize ulaştırmamızı sağlamaktadır.

Süresiz arşivleme – Firmamız tercüme edilen belgelerin süresiz bir şekilde arşivlenmesine olanak tanır. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaç duydukları belgelere istedikleri zaman ulaşması sağlanır.

Gizlilik sözleşmesiAyna Tercüme Bürosu gerekli durumlarda gizlilik sözleşmesi yaparak tercüme içeriklerinin gizli kalmasını sağlamaktadır. Buna göre gizli içeriklerin firmamızdan dışarı sızması mümkün değildir.

Tez Tercümesi Avantajlarından Kimler Yararlanabilir:
Ayna Tercüme Ofisi eğitime ve öğretime destek vermeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle öğrencilere olduğu gibi öğretim üyelerine, akademisyenlere ve öğretmenlere tüm avantajlarından faydalanma imkanı sunmaktadır.

Firmamız 15 yıllık deneyime sahip, ülkemizin öncü çeviri firmalarından bir tanesidir. Bu sayede müşterilerimize kaliteli, hızlı ve en önemlisi de güvenilir hizmet vermektedir. yeminli tercümanlarımız sayesinde tüm resmi evrakların tercümelerini yapabilmekteyiz. Ayna Tercüme anlaşmalı olduğu noterlerle hızlı bir şekilde noter tasdikli çeviri hizmeti sunabilmektedir.

Kullanım Klavuzu Tercüme Fiyatları

Hizmet ile ilgili doğru fiyat bilgisinin verilmesi için bize 0216 310 10 19 nolu telefondan veya info@aynatercume adresinden ulaşabilirsiniz.

Sayfa Puanı
Sayfayı Oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]