Akademik Tercüme

akademik tercüme

Akademik Tercüme Hizmeti:

Ayna Tercüme, eğitim ve öğretim üyelerine özel fiyatlarla ve eşsiz özelliklerle akademik çeviri hizmeti vermektedir.

Ayna Tercüme eğitim ve öğretimin öneminin bilincinde olan ve bu nedenle öğrenci, öğretmen, akademik personel ve öğretim görevlilerine özel fiyatlarla akademik tercüme hizmeti vermektedir. Firmamızın özel fiyatları hakkında bilgi almak için Fiyat Teklifi Al sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Akademik Tercüme Nedir:

Ülkemizde ve dünyada üniversite bünyesinde eğitim gören öğrenciler uzman olmak istedikleri alan için birçok çalışmaya ihtiyaç duyarlar. Çok farklı kaynaklardan, sitelerden araştırmalar yaparak alanının en iyisi olmaya çalışırlar. Fakat kendi dillerinde olan bazı kaynaklar yetmeyebilir. Farklı dillerde yazılmış olan kitapları, dergileri, raporların akademik tercüme ihtiyacı olabilir. Bunun sonucunda uzman bir kadroya sahip, kişinin kendi diline en iyi şekilde tercümesini yapacak tercüme bürosu aramaktadır.

Akademik Çeviri Hizmeti:

İşinde güvenilir, tamamen müşteri odaklı çalışan, ihtiyaçlarınıza kesin çözüm sunan, yaptığı çevirilerle insanların saygınlığını kazanan Ayna Tercüme, akademik tercüme hizmetlerinde sahip olduğu 15 yıllık deneyim ile kaliteli bir şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Sahip olduğumuz, alanında uzman çevirmen kadromuz 80 den fazla resmi dilde tercüme yapabilmekte ve akademik konular üzerinde çalışma yapmış kişilerden oluşmaktadır.

Akademik metinlerin çevirisi, çevirisi yapılacak dillerin dil bilgisine ve kültürel yapısında oldukça hâkim olan uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Tarafımıza bildirmiş olduğunuz metnin hangi amaçla kullanılacağı ve hangi tarihte bitmesi gerektiğini de bildirmeniz bizim işimizi daha da kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda vermiş olduğunuz metin tercüme bürosu tarafından ön incelemeye tabi tutulur. Bu büroda sizler tarafından metinden belirlenen bazı bölümler, karşınızda çevirisi yapılarak hem o konu hakkında bilgi sahibi olmamızı hem de sizin için çevirinin bir güven haline gelmesini sağlamayı amaçlarız. Etrafınızda bu denli sıkı çalışan ve işine çok önem veren çeviri bürosu bulmanızda zordur.

Akademik Tercüme yapılacak dil hangisi olursa olsun tercümesi en iyi şekilde hazırlanıp siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayna Tercüme firması olarak %100 müşteri memnuniyetini benimsemiş ve bu nedenle özenle ve titizlikle akademik tercüme hizmetleri vermekteyiz.

Akademik Tercüme Fiyatları

Hizmet ile ilgili doğru fiyat bilgisinin verilmesi için bize 0216 310 10 19 nolu telefondan veya info@aynatercume adresinden ulaşabilirsiniz.

Sayfa Puanı
Sayfayı Oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]