Noter Tercüme

noter tercüme

Noter Tercümanlığı:
Ayna Tercüme olarak 80’den fazla dilde Türkiye’nin tüm noterlerinde alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla sözlü ve yazılı olarak noter tercümanlığı hizmeti vermekteyiz

Firmamız 15 yıllık tercüme geçmişi ve deneyimine sahiptir. Sahip olduğumuz tecrübe ile geliştirdiğimiz özel hizmet avantajları Ayna Tercüme Ofisi’ni sektörün lider çeviri ajanslarından biri haline getirmiştir. Ofisimiz, bir çok uluslararası kalite sertifikasına sahiptir. Bu anlamda Ayna Tercüme Bürosu, sektörün en güvenilir tercüme ofislerinden biridir.

Noter Tercümanlığı Nedir:
Türkiye cumhuriyeti hudutları dahilinde noterlerde işlem yaptırmak isteyen Türk ve yabancı ülke vatandaşları okuma yazma bilmiyorlarsa (T.C. vatandaşı olsalar dahi) veya işitme yada konuşma engelli ise işlem yaptırabilmeleri için yeminli tercümana ihtiyaç vardır.

İşlem yaptırmak isteyen kişinin ana dili şart olmasa da konuşabildiği anlaşabildiği dili bilen yeminli tercüman ile işitme yaptırması mecburidir. Yada kişi işitme yada konuşma engelliyse işaret dili tercümanına yada görme engelli tercümanına ihtiyaç vardır. Bu resmi mevzuat kanun yabancı kişilerin Türkiye’deki haklarını korumaya yöneliktir. Bu işlem sayesinde devlet yabancıların Türkiye’de aldatılmasının dolandırılmasının önüne geçmektedir. Noter tercümanlığı, noter tasdikli tercüme hizmetinden farklıdır. İhtiyacınız noter tasdikli tercüme ise ilgili içeriği inceleyebilirsiniz.

Ayna Tercüme’ye Nasıl Güvenebilirim?
Firmamız 15 yıllık geçmişinde tertemiz bir sicile sahiptir. Alanında uzman olan tercümanlarımız ve yeminli tercümanlarımız sizlere ihtiyaç duyduğunuz hizmeti vermek için çalışmaktadırlar.

Firmamız bir çok uluslararası kalite sertifikasına sahiptir. Bunun yanında Ayna Tercüme Ajansı, yüzlerde kurumsal firma ile iş ortaklığı yapmaktadır.

Ayna Tercüme Ofisi, sahip olduğu, alanında uzman yeminli tercümanlar ile noter çevirisi konusunda kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet vermektedir. Firmamız sayesinde müşterilerimiz, güvenilirlik konusunda endişe etmeden işlemlerinin hızlı bir şekilde tamamlanmasının keyfine varmaktadır.

Firmamız bir çok Noter ile yakın ilişkiler içerisindedir. Buna göre işlemleriniz noterlerde hızlı bir şekilde yapılmasını da sağlamaktayız.

Noter Tercüme Fiyatları

Hizmet ile ilgili doğru fiyat bilgisinin verilmesi için bize 0216 310 10 19 nolu telefondan veya info@aynatercume adresinden ulaşabilirsiniz.

Sayfa Puanı
Sayfayı Oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]