Sağ Belgesi Tercümesi Hizmetleri

Sağ Belgesi

Ayna Tercüme Sağ Belgesi Tercümesi:
Ayna Tercüme, alanında uzman tercüman kadrosuyla %100 müşteri memnuniyetini ilke edinerek sağ belgesi tercümesi hizmeti vermektedir.

Firmamız 15 yıllık deneyim ile ve kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet veren uzman çevirmen kadrosuyla sektörün öncü çeviri ofislerinden biri konumundadır. Bu sayede Ayna Tercüme Ajansı müşterilerine sağ belgesi tercümesi konusunda özel hizmetler ve özellikler sunmaktadır. Sahip olduğumuz deneyim ve referanslarımız başarılarımızın teminatıdır.

Sağ Belgesi Tercümesi Nedir:
İnsanlar doğar büyür yaşar ve ölürler. Her insan günü geldiğinde ölecektir. Ölen insanlar artık tüm hukuki haklarını kaybetmektedirler miras hakkı hariç olmak üzere. Bir kişi ölmediğini hayatta olduğunu ispat etmek istediği zaman nüfus memurluğuna giderek sağ olduğuna dair rapor alır. Bu rapor görünüşte gereksiz gibi görünebilir ama hukuki açıdan çok önemli ve her zaman ihtiyaç duyulan bir belgedir.

Mahkeme tarafından veya nüfus memurlukları tarafından yanlışlıkla hakkında ölüm ilanı yapılan kişi sayısı ülkemizde oldukça fazladır. Bu kişiler sağ olduklarını nüfus memurluklarına veya mahkemeye başvurarak ispat etmek ile yükümlüdürler. Yurt dışına gitmek isteyen kişiler için de vize ve pasaport işlemlerinde sağ olduğuna dair belge istene bilmektedir. Kişi yabancı ülkede tatil veya iş için vakit geçirirken aniden mahkemelik olabilir. Mahkeme kendisinin ölü olduğunu iddia edebilir. Böyle bir durumda yapılması gereken hemen Türk konsolosluğuna başvurarak sağ belgesi isteyip ve daha sonra bu belgeyi çeviri yaptırabilir. Sağ belgesi tercümesi uzmanlık isteyen bir iştir. İngilizceyi her bilen kişi bu belgeyi hazırlayamaz.

Ayna Tercüme Sağ Belgesi Çevirisi Hizmeti:
Firmamız çok uzun yıllardır bütün dillerde sağ belgesi tercümesi yapmaktadır. Yaptığımız bütün tercümeler o dillerdeki en gerçek anlamlarıyla yapmıştır ve şu ana kadar herhangi bir problem oluşmamıştır. Sağ belgesi aynı zamanda ülkemizde bulunan turistler için de gerekli olmaktadır. Onların da tek yapması gereken aldıkları sağ belgesini bize ulaştırmak ve bizim tercüme etmemizi beklemektir. Firmamız ayrıca süresiz arşiv, hızlı teslimat, gibi özelliklerle hizmet verebilmektedir.

Sağ Belgesi Tercüme Fiyatları

Hizmet ile ilgili doğru fiyat bilgisinin verilmesi için bize 0216 310 10 19 nolu telefondan veya info@aynatercume adresinden ulaşabilirsiniz.

Sayfa Puanı
Sayfayı Oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]