Standart Tercüme Hizmeti

Ayna Tercüme Standart Tercüme Hizmeti:
Ayna Tercüme 15yıllık deneyim ve alanında uzman çevirmen kadrosu ile kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde standart çeviri hizmeti vermektedir. Standart çeviriler kişinin kendisinin yaptığı ya da dile hakim olan birine yaptırabildiği gibi tercüman, yeminli tercüman ya da tercüme bürosuna yaptırabilinen, resmi olmayan belgelerde ve yazışmalarda kullanılmak üzere hazırlanan hizmetlerdir.

Standart çeviri, resmi olarak kullanılmayacak tüm metinlere ve konuşmalara uygulanabilir. Yazılı olarak iki insanın haberleşmesini çevirmek standart çeviriye girmektedir. Aynı şekilde bir turistin, tercüman hizmeti alarak günlük işlerini halletmesi ve yabancı dil konuşan insanlarla iletişim kurması da standart çeviri olarak düşünülebilir.

Çevirisini yapılan evrakta, yeminli çeviri mührü vurma yetkisi sadece tercüme büroları tarafından yapılmaktadır. Yaptırdığınız çeviriler devlet dairelerinde, konsolosluklarda, göç idarelerinde ve bunun gibi benzeri resmi makamlarda işlem görmeyecek ise/işlem görme yetkisi yoksa sizler standart tercüme işlemi yaptırabilirsiniz.

Noter yeminli tercüman yada noter yeminli tercüme bürosu evraka kaşe ya da mühür basar ise evrağınız resmiyet kazanır ve standart çeviriden çıkarak yeminli tercüme unvanını alır. Kaşe/mühür yapılmaz ise evrağınız standart tercüme evrağı olmaya devam eder.

Standart Çeviri Hizmeti Almak:
Standart çeviriler daha önce de anlattığımız gibi, dil bilen herkes tarafından yapılabilmektedir. Ancak çevirilerin kaliteli ve daha doğru yapılması ve bu sayede konuşmaların ya da yazışmaların anlaşılması isteniyorsa mutlaka yeminli tercüman ya da bir tercüme bürosuna başvurmakta fayda vardır. Tercüme büroları bu tarz hizmetler konusunda uzmanlaşmış olabilmektedirler. Bu nedenle hem işleyişi bilerek davranabilirler hem de daha uygun fiyatlar sunabilirler. Ayna Tercüme Bürosu 15 yıllık çalışma hayatından yüzlerce standart tercüme hizmeti vermiş ve başarı ile tamamlamıştır.

Neden Ayna Tercüme:
Firmamız en küçük işlerden en büyüklerine kadar her türlü önem düzeyinde bile alanında uzman tercüman kadrosu ile çalışarak kalitesini göstermektedir. Ayna Tercüme ofisi, %100 müşteri memnuniyetini esas alan bir çalışma felsefesi ile hizmet vermektedir. Bu sayede müşterilerimiz kaliteli, hızlı, güvenilir ve ucuz tercümenin keyfini çıkarmaktadırlar.

Ayna Tercüme turistik, eğitim ve öğretim, kurumsal, akademik, bilimsel alanlarda Türkiye’nin en kaliteli tercüme hizmetlerini vermektedir.

Standart tercüme işlemi için, hiçbir resmi mühür/imza bulunmadan anadili hedef dile çevirme işlemi diyebiliriz. Resmiyet kazanmayan her çeviri standart çeviri işlemidir.

Tercüme Fiyatları

Hizmet ile ilgili doğru fiyat bilgisinin verilmesi için bize 0216 310 10 19 nolu telefondan veya info@aynatercume adresinden ulaşabilirsiniz.

Sayfa Puanı
Sayfayı Oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]