Web Sitesi Tercüme Hizmetleri

web site tercüme

Web Sitenizi İstediğiniz Dile Tercüme Ediyoruz:

Ayna Tercüme web sitesi tercüme hizmeti ile internet sitesi yerelleştirme hizmetlerini 15 yıllık deneyim ve uzman çevirmen kadrosu ile gerçekleştiriyor.

Teknolojik atılımların da etkisiyle küreselleşen dünya da web sitesi çevirisi ya da internet sitesi çevirisi büyük bir öneme sahip olmuştur. Şirketler için Web Sitesi, internet çağında kendilerini uluslar arası pazara tanıtacak en hızlı ve etkili yoldur.

İnternet sitenizi Türkçe’ye veya başka dillere çeviri yapılması o şirketin yada hizmetin Türkiye dışındaki müşterilerini de önemsediğinizi gösterir. İnternet dünya toplumlarına, kitlelere ulaşmada en etkili ve en az maliyetli bir araçtır.

İnternet sitesinin yabancı dillerde versiyonlarına sahip olan firmalar, yeni pazarlara açılma imkanını elde etmektedirler. İnternet sitesinin tercüme edilmesi yabancı müşteriler kadar Türk müşterilerinde dikkatini çeker. Bu nedenle web sitesi tercümesi, diğer tercüme işlerinden daha fazla teknik bilgi gerektirmektedir. Ayrıca yabancı dilin konuşulduğu ülkenin kültürünü, yaşam tarzını iyi derecede bilmeyi ve tarihsel süreçte dil çözümünü gerçekleştirmiş olmayı gerektirir.

Profesyonel Web Sitesi Yerelleştirme ile Tüm Dünyaya Ulaşın

Ayna Tercüme Bürosu İstediğiniz dilde Web Sitesi Tercüme ve Web Sitesi yerelleştirme, İnternet Sitesi Çeviri garantili, hızlı, acil ve güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Ayna Tercüme, hedef pazarınıza kendi dillerinde en kolay ve etkili şekilde ulaşabilmeniz ve kurumsal imajınızı güçlü ve doğru şekilde yansıtabilmeniz için web sitenizi alanlarında uzman mütercim-tercümanlar tarafından çevirmekte, editör kontrolünden geçirmekte ve uluslar arası yayına hazır hale getirmektedir.

Ayna Tercüme, 15 yıllık deneyimi, 80’den fazla resmi dilde verdiği tercüme hizmetleri ile Türkiye’nin öncü tercüme ofisleri arasındadır. Firmamız, alanında uzman ve deneyimli tercümanlarıyla web sitesi tercümesi hizmetiyle güvenilir, hızlı ve kaliteli bir şekilde internet sitenizin tercüme edilmesini sağlamaktadır.

İnternet Sitesi Çeviri İşini Profesyonellere Bırakın:

Yabancı dil biliyor olabilirsiniz. Bir yakınınız yabancı dil biliyor olabilir. Günlük dilde konuşuyor, yazıyor olabilirsiniz, yabancı filmleri orijinal halleri ile izliyor olabilirsiniz. Ancak bu dillerde tercümanlık yapmak özel bir eğitim ve tecrübe isteyen bir husustur. Herkesin eğitim ya da iş yaşamında mutlaka karşısına çıkacak bir tercüme işi olacaktır.

İnternet Sitesi Tercümesi konusunda destek olmak için profesyonel tercüman kadromuzla hizmet ediyoruz. Noter Yeminli Tercüme dahil olmak üzere işleriniz titizlikle halledilmektedir.

Web Sitesi Yerelleştirme:

Son zamanlarda sık sık karşımıza çıkan web sitesi yerelleştirme, bir web sitesi içeriğinin belirli bir hedef kitlenin kültürel, dilsel, teknik gereklilikleri ile birlikte ilgili yasal gerekliliklerinin ve planlanan iletişim amaçlarının yerine getirilmesini sağlamak için uyarlanmasıdır.

Daha küresel olma yolunda atılan en önemli ve ilk adım, müşterilerinizin dilini konuşan yerel bir web sitesine sahip olmaktır. Yapılan sayısız araştırmada, tüketicilerin kendi yerel dillerinde tasarlanmış web sitelerini kullanmayı ve bu sitelerden alışveriş yapmayı tercih ettikleri ortaya konmuştur.

Yeni bir pazarda uzun soluklu olmak isteyen bir şirket, web sitesi yerelleştirmenin, yerelleştirilen web sitesinin iletişim amaçlarını aktarmak olduğunu dikkate almalıdır. Müşteriye titiz ve profesyonelce çalışılarak yerelleştirilmiş bir web sitesi sunmak, etkili bir iletişim kurmanızı sağlamakla birlikte müşterilerinizin gözünde profesyonelliğinizin teminatı olur.

Web Sitesi Tercüme-Çeviri Hizmeti Verdiğimiz Diller:
Almanca web sitesi tercüme
Arapça web sitesi tercüme
Arnavutça web sitesi tercüme
Azerice web sitesi tercüme
Bulgarca web sitesi tercüme
Boşnakça web sitesi tercüme
Çekçe web sitesi tercüme
Çince web sitesi tercüme
Endonezce web sitesi tercüme
Ermenice web sitesi tercüme
Eski Yazı web sitesi tercüme
Farsça web sitesi tercüme
Fince web sitesi tercüme
Fransızca web sitesi tercüme
Danca web sitesi tercüme
Hollandaca web sitesi tercüme
Hırvatça web sitesi tercüme
Flamanca web sitesi tercüme
Gürcüce web sitesi tercüme
Hintçe web sitesi tercüme
Habeş’çe web sitesi tercüme
İbranice web sitesi tercüme
İngilizce web sitesi tercüme
İspanyolca web sitesi tercüme
İsveççe web sitesi tercüme
İtalyanca web sitesi tercüme
Japonca web sitesi tercüme
Kazakça web sitesi tercüme
Korece web sitesi tercüme
Kırgızca web sitesi tercüme
Kürtçe web sitesi tercüme
Latince web sitesi tercüme
Lehçe web sitesi tercüme
Macarca web sitesi tercüme
Makedonca web sitesi tercüme
Moldovaca web sitesi tercüme
Norveççe web sitesi tercüme
Osmanlıca web sitesi tercüme
Özbekçe web sitesi tercüme
Portekizce web sitesi tercüme
Polenezce web sitesi tercüme
Pomakça web sitesi tercüme
Romence web sitesi tercüme
Rumca web sitesi tercüme
Rusça web sitesi tercüme
Sırpça web sitesi tercüme
Slovakça web sitesi tercüme
Slovence web sitesi tercüme
Tatarca web sitesi tercüme
Tayca web sitesi tercüme
Ukraynaca web sitesi tercüme
Urduca web sitesi tercüme
Türkmence web sitesi tercüme
Yunanca web sitesi tercüme

Web Sitesi Tercüme Fiyatları

Hizmet ile ilgili doğru fiyat bilgisinin verilmesi için bize 0216 310 10 19 nolu telefondan veya info@aynatercume adresinden ulaşabilirsiniz.

Sayfa Puanı
Sayfayı Oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]